Vi är BnearIT

Det finns så mycket att säga. Men kort och gott: Vi är de vi alltid varit. Vi är inte här för att hämta något; vi bor och arbetar här. Vi är en del av den norrbottniska själen; vi utvecklar och bidrar varje dag till det community som format oss som människor och företag.

Ni vet vilka vi är. Ni känner oss.  Det är vi som är på matcherna, på frukosten, i mötet; vi hejar på samma lag som ni. Tar vi oss an ett uppdrag är vi engagerade. Vi outsourcar inte vidare. Vi är IT-proffs med stort hjärta för den lokala utvecklingen.  

Vi som jobbar på BnearIT

VD & Marknadschef

Anders Hermanson

+46 (0)70-266 96 36

anders.hermanson@bnearit.se

Senior Systemutvecklare

André Eriksson

+46 (0)70-699 21 16

andre.eriksson@bnearit.se

Administration

Anna Hermanson

+46 (0)76-392 37 55

anna.hermanson@bnearit.se

Systemutvecklare

Anne-Marie Huhta

+46 (0)70-510 69 48

anne-marie.huhta@bnearit.se

Systemutvecklare

Björn Paulström

+46 (0)72-500 00 43

bjorn.paulstrom@bnearit.se

Systemarkitekt

Daniel Nilsson

+46 (0)70-291 00 91

daniel.nilsson@bnearit.se

Senior Konsult

Erik Karlsson

+46 (0)70-300 80 29

erik.karlsson@bnearit.se

Systemutvecklare

Frans Olofsson

+46 (0)70-350 30 02

frans.olofsson@bnearit.se

Senior Systemarkitekt

Fredrik Blomstedt

+46 (0)70-329 94 41

fredrik.blomstedt@bnearit.se

Systemutvecklare

Fredrik Pettersson

+46 (0)73-059 32 21

fredrik.pettersson@bnearit.se

Senior Projektledare

Hans Forsberg

+46 (0)70-697 51 64

hans.forsberg@bnearit.se

Systemutvecklare

Isak Rova

+46 (0)70-365 97 63

isak.rova@bnearit.se

Systemutvecklare

Johan Häggqvist

+46 (0)70-563 85 74

johan.haggqvist@bnearit.se

Konsultchef

Lars Frisk

+46 (0)73-086 75 10

lars.frisk@bnearit.se

Systemutvecklare

Leif Fredby

+46 (0)73-372 14 53

leif.fredby@bnearit.se

Systemutvecklare

Lisa Jonsson

+46 (0)70-630 51 01

lisa.jonsson@bnearit.se

Systemutvecklare

Max Sjögren

+46 (0)76-809 00 08

max.sjogren@bnearit.se

Systemarkitekt, Projektledare

Nicklas Karlsson

+46 (0)70-588 37 53

nicklas.karlsson@bnearit.se

Systemutvecklare

Oskar Suikki

+46 (0)70-560 72 07

oskar.suikki@bnearit.se

Systemutvecklare

Patrik Hägglund

+46 (0)70-316 68 73

patrik.hagglund@bnearit.se

Senior Konsult

Per Olofsson

+46 (0)70-658 46 84

per.olofsson@bnearit.se

Systemutvecklare

Peter Engberg

+46 (0)70-323 39 90

peter.engberg@bnearit.se

Systemutvecklare

Pär Björklund

+46 (0)70-142 48 15

per.bjorklund@bnearit.se

Senior Webbutvecklare

Robert Blomstedt

+46 (0)70-336 75 70

robert.blomstedt@bnearit.se

Systemutvecklare

Robert Lindblom

+46 (0)70-699 67 96

robert.lindblom@bnearit.se

Systemutvecklare

Silas Nordgren

+46 (0)70-665 26 33

silas.nordgren@bnearit.se

Systemutvecklare

Stig-Oscar Nilsson

+46 (0)70-2217262

stig-oscar.nilsson@bnearit.se

Webbutvecklare

Theo Matskas

+46 (0)76-288 97 84

theodoros.matskas@bnearit.se

Systemutvecklare

Tommy Lidén

+46 (0)70-365 97 75

tommy.liden@bnearit.se

Ute efter nytt jobb?

Vi har en platt organisation där det går snabbt att fatta beslut. Vi är IT proffs med stort hjärta för den lokala utvecklingen. Alla hos oss har chansen att vara med och påverka och förändra både verksamheten och sin egen utveckling.

Vi träffar dig gärna, så hör av dig!

BOKA MÖTE