BnearIT

Affärsområden


Senaste nyheter




BnearIT ska vara!

Det ledande företaget inom regionen vad gäller systemutveckling och integration, verksamhetsutveckling, telekom och avancerad webbutveckling
AAA BNearIT Stationsgatan 69, 972 34 Luleå, 0920-21 18 00
  Medarbetare  

Medarbetare

Anders Hermanson

Marknadschef

+46 (0)70 266 96 36 anders.hermanson@bnearit.se

Anna Hermanson

Administratör/Ekonomi

+46 (0)76-392 37 55 anna.hermanson@bnearit.se

Benny Hedman

Systemutvecklare/Testledare

+46 (0)70-264 76 34 benny.hedman@bnearit.se

Christian Jönsson

Systemutvecklare

+46 (0)70-683 29 23 christian.jonsson@bnearit.se

Daniel Nilsson

Systemingenjör

+46 (0)70 291 00 91 daniel.nilsson@bnearit.se

David Rutqvist

Systemutvecklare

+46 (0)70 376 45 52 david.rutqvist@bnearit.se

Erik Karlsson

Projektledare

+46 (0)70-300 80 29 erik.karlsson@bnearit.se

Frans Olofsson

Systemutvecklare

+46 (0)70-350 30 02 frans.olofsson@bnearit.se

Fredrik Blomstedt

Vice VD / Teknisk expert

+46 (0)70 329 94 41 fredrik.blomstedt@bnearit.se

Göran Öberg

Systemutvecklare

+46 (0)70 510 69 48 goran.oberg@bnearit.se

Hans Forsberg

Projektledare/Systemarkitekt

+46 (0)70 697 51 64 hans.forsberg@bnearit.se

Håkan Vidman

Systemutvecklare

+46 (0)70-555 56 26 hakan.widman@bnearit.se

Johan Moberg

Systemutvecklare/Testledare

+46 (0)70-365 95 57 johan.moberg@bnearit.se

Kent Eneris

VD/CEO

+46 (0)733-689368 kent.eneris@bnearit.se

Lars Hansson

Systemarkitekt/Systemingenjör

+46 (0)70 144 10 40 lars.hansson@bnearit.se

Leif Johansson

Projektledare

+46 (0)70-585 00 48 leif.johansson@bnearit.se

Mats Hellis

Project manager / System designer

+46 (0)73 851 77 75 mats.hellis@bnearit.se

Monika Lindgren

Systemingenjör

+46 (0)76 809 00 08 monika.lindgren@bnearit.se

Nicklas Karlsson

Teamleader / Systemarkitekt

+46 (0)70 588 37 53 nicklas.karlsson@bnearit.se

Niklas Sonestedt

Systemutvecklare

+46 73 372 14 53 nklas.sonestedt@bnearit.se

Patrik Hägglund

Systemarkitekt

+46 (0)70 316 68 73 patrik.hagglund@bnearit.se

Per Olofsson

Systemarkitekt / Projektledare

+46 (0)70 658 46 84 per.olofsson@bnearit.se

Raggi Steinsen

Systemutvecklare

+46 (0)70-510 72 30 raggi.steinsen@bnearit.se

Robert Blomstedt

Systemutvecklare / Utbildningsansvarig

+46 (0)70 336 75 70 robert.blomstedt@bnearit.se

Robert Lindblom

Systemingenjör

+46 (0)70 699 67 96 robert.lindblom@bnearit.se

Stefan Lindström

Systemutvecklare

+46 (0)70-365 97 75 stefan.lindstrom@bnearit.se

Stig Oscar Nilsson

Systemarkitekt / Projektledare

+46 (0)70 221 72 62 so.nilsson@bnearit.se

Thorsten Olofsson

Systemingenjör

+46 (0)73 073 07 05 thorsten.olofsson@bnearit.

Torgny Johansson

Systemutvecklare

+46 (0)70-209 52 46 torgny.johansson@bnearit.se

Ulf Ahlbäck

Testledare/Support ingenjör/System designer

+46 (0)70 318 24 52 ulf.ahlback@bnearit.se

Ulrika Hertting

Systemutvecklare

+46 (0)70-377 43 27 ulrika.hertting@bnearit.se